אודות

גלי גבע , בעלת תואר שני בפסיכותרפיה אינטגרטיבית, טיפול נפשי המשלב בין הגישות השונות המרכזיות בפסיכולוגיה.

עוסקת בתחום הטיפול מזה כ- 17 שנה. מטפלת במבוגרים ומתבגרים.

בנוסף, מתמחה בשילובן של טכניקות גוף ונפש, במסגרת טיפול רגשי. טכניקות וגישות חדשניות לטיפול, שעומדות היום בחוד החנית של העולם הטיפולי: מיינדפולנס, תרפיה מוכוונת התמקדות, טיפול מבוסס רגשות, E.F.T  ,דמיון מודרך, טיפול גופני- נפשי , טיפול אנרגטי ועוד. לפירוט סוגי טיפולים

כיום ,לומדת בתוכנית פסיכותרפיה גופנית נפשית מבוססת מיינדפולנס שבמרכז שילוב ואוניברסיטת חיפה.

התחומים שבהם אני מטפלת  בקליניקה:

הפרעות חרדה, טיפול במצבי משבר, טיפול במתבגרים כולל הדרכת הורים, אובדן, התמודדות עם מגוון בעיות שנובעות ממתח, טיפול במצבי מעבר נורמטיביים המעלים קשיים בהתמודדות: הריון ולידה, הורות, הקן המתרוקן, גירושין, יחסים במשפחה, פיטורין. מצב רוח ירוד, דיכאון בטווח הקל והבינוני, ערך עצמי נמוך, בעיות פסיכוסומטיות, התמודדות עם מחלה, מצבי טראומה, טיפול במשבר זוגי.

בנוסף, הדרכות למטפלים המעוניינים להרחיב את ההסתכלות על המטופל דרך גישה המשלבת את העולם הטיפולי הגופני – נפשי,

כולל לימוד גישות וטכניקות כמו התמקדות, מיינדפולנס , E.F.T  ועוד.

במשך השנים צברתי ניסיון טיפולי עשיר הן בקליניקה הפרטית והן במסגרות ציבוריות. לפירוט השכלה וניסיון תעסוקתי

האני מאמין שלי

גישות וטכניקות הטיפול שאותם אני מיישמת בעבודתי הטיפולית הן אינטגראציה של גישות ריפוי קונבנציונאליות מהפסיכולוגיה המערבית וגישות המשלבות ידע מן המזרח. אני מאמינה שאצל המטופל קיימים כוחות ריפוי טבעיים בגוף ובנפש, ושרק המטופל יוכל לרפא עצמו באמת, וזאת בעזרת הכוונה וסיוע של המטפל. אני מאמינה שטיפול בסופו של דבר אמור לשפר את חייו של המטופל, תפקודו, רווחתו והתקדמותו לאור שאיפותיו.

בעיניי הטיפול נמדד בסופו של עניין במבחן התוצאה, לכן אני מתמקדת בטכניקות שנותנות כלים למטופל לסייע לעצמו, לשפר חייו, להפחית מהסימפטומים שלו ולקדם את עצמו בהתאם למטרותיו ובזמן סביר.

בכל שנותיי כמטפלת אני לומדת גישות ושיטות שונות וההתמחות שלי והניסיון שרכשתי במשך השנים כמטפלת מאפשרים לי לשלב בתוך טיפול רגשי שיטות כמו מיינדפולנס, התמקדות, E.f.t שהיא טכניקה לשחרור רגשי ומטפלת בחרדות, וטיפול גופני נפשי המתייחס לכל הממדים המרכיבים את האישיות שלנו, נפשי, גופני, וגם אנרגטי.